| OXxana a întrebat:

Cand va aparea sezonul 3 din Vampire Knight adica Vampire Knight Destiny FUNDA

4 răspunsuri:
| lisande a răspuns:

Felul cum se termina Guilty spune cam clar din pacate:"Daca vreti continuarea, faceti-o sunguri ca noi nu mai dam restul!".Ai potea trece la manga.Si mie imi pare rau ca s-a terminat, si poti si sa te uiti din nou, eu m-am uitat la un anime de 3 ori, si mai e unul pe care vreau sa il reiau. Darsi mangaurile sunt o idee buna, pana le termini si pe alea. Daca vrei ceva lung, iti propun Fairy Tail si mangaul de la Kaichou wa Maid-sama!

| OXxana explică (pentru lisande):

Da mersi oricum am vazut deja Fairy Tail

| lisande a răspuns (pentru OXxana):

Si mangaul? La manga inca mai apar numere, cam 1 pe saptamana

| TEPotAjuta a răspuns:

Imi pare rau sa te anunt dar sunt putine sanse ca un al 3- lea sezon sa apara.De obicei animeurile japoneze au max 2 sezoane.(unele doar 1 chiar daca sunt bune) intru cat nu sunt japonezi interesati si nu se vinde degeaba in alta parte se uita lumea daca la ei nimeni.
SI in plus a trecut mult timp.iti dau un sfat sa nu te mai uiti la animeuri deoarece iti va parea rau cand termini unul si vei dori sa continue, de aceea a aparut si manga.mai bine ocupati timpul cu un film bun happy
Imi pare tare rau ca nu am putut sa iti dau o veste buna.Vampire knight destiny/eternity/pure blood sunt doar speculati ale fanilor care nu pot accepta ca acest anime a avut un sfarsit deplorabil.
Imi pare rau dar daca iti face bine poti relua seria si sa incerci sa fii atenta la alte detalii la care nu ai fost atenta inainte poti sa vezi animeul din alta perspectiva.
Sper ca te-am ajutat. Sper ca mai te uiti peste postare.:_
Imi dai funda? nu am ajutat chiar mult dar daca vrei sa continui experienta cu vampiri iti recomand Blood +, blood C, rosario vampire(il ador are 2 sezoane sfarsitul este acceptabil), Hellsing, etc happy
fundita?