| 000Diddy000 a întrebat:

TPU! Se aud ceva informatii noi despre Vampire knight destiny? (sezonul 3 la Vampire knight) Cand va aparea? Dau funda+vot, evident big grin.

Răspuns Câştigător
| PuppetXD a răspuns:

Pai...stiu ca s`a facut o petitie in baza careia speram sa se faca si un sezon al 3 - lea. Se pare ca nu prea a fost luata in considerare. Autorul continua cu Vampire Knight, insa numai manga. Care este aproape la fel de palpitanta ca anime`ul.
O perioada am auzit ca in Japonia, anime`ul ruleaza deja pe marile ecrane, insa au fost doar zvonuri.
Cine stie, ultima noastra speranta este pentru toamna aceasta. Sa speram ca autorul nu ne va dezamagi.
Eu, desii mi-am pierdut sperantele incet, incet, imi doresc din tot sufletul un al 3 -lea sezon.
Dar daca nu va exista, ma multumesc cu manga. Totul ia o intorsatura neasteptata si suspansul trece de la un numar la altul nail biting

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! Intra pe www.animekage.com. Cat despre sezonul 3, inca nu a fost lansat.:)

| Tudorache_Bianca_1996 a răspuns:

Sezonul trei va aparea pe 8 august anul asta