| DenniDen a întrebat:

Cand devine Yuki vampir din animeu Vampire Knight? la ce episod? cine o musca? si cand va aparea sezonul 3 Vampire Knight Destiny?

Răspuns Câştigător
| Nezzy a răspuns:

Sunt zvonuri ca nu ar mai exista un sezon 3 din cauza bugetului, dar daca totusi reusesc sa il reinoiasca ar fi undeva in iulie-decembrie 2012.Cat despre ea, cand devine vampir..in episodul 7 din Vampire Knight Guilty "The Thorny Kiss". Kaname rupe legatura pe care mama ei a pus-o asupra ei si devine vampir. Sper ca ti-am fost de ajutorbig grin