| Lifestealer1 a întrebat:

Cand vine vorba de cadouri pentru altii, mereu nimeresc...insa,cand vine vorba de iubitul meu sunt mereu in mare alerta caci avem destul timp impreuna incat ne-am facut unul altuia tot felul de cadouri mici si mari.Nu are rost sa enumar acum toate pasiunile lui...am doar nevoie de cateva idei happy

Răspuns Câştigător
| FollowTheLight a răspuns:

Pai, nu cred ca ii va pasa prea mult de ce cadou ii dai (asta daca nu e materialist)
Va conta ca e de la tine. Ceva special, ceva ce sa va uneasca, ar fi really cute.Cum ar fi, 2 lantisoare cu o inima impartita in 2. Una pentru tine si una pentru el.
Ei bine, daca crezi ca nu ii va placea, axeaza-te pe pasiunile lui, si i-ai ceva ce stii ca isi dorea de mult.
Daca nu stii ce isi doreste, poti sa iti pui o prietena sa il interogheze pe ascuns, si apoi sa iti dea raportul!laughingMerge si asa.
Daca nu ai bani de cadouri sofisticate, o simpla poza inramata cu voi doi face mult. Sper ca te-am ajutat!winking

2 răspunsuri:
| MeJustMeAndStop a răspuns:

Oke. Păi să vedem.big grin. Eu aş putea să-ţi spun ce cadou să-i cumperi însă s-ar putea să nu nimeresc deoarece nu-l cunosc.:d. Cel mai bine este să îi cumperi tu un cadou în funcţie de ceea ce îi place lui... de gusturile lui...
Dacă nu altă idee ar fi să îi iei ceva semnificativ, un colier cu iniţiala numelui lui sau al tău, sau o brăţară la fel. Sau... ceva, cum să spun :d jumătate tu, jumătate el ca să fiţi mereu unul lângă celălalt.:d, nu stiu. Sper că te-am ajutat. :d. Fundăă?!big grin

| Hulya a răspuns:

Fi atenta ce iar fi placut lui sa-i cumperi, sau aproximativ :].
Ca idee ti-as spune sa-i cumperi. :
- un ceas
-o bratara de argint
-un lantic
-sau ceva cel atrage pe el.
Succes :].