| Fill0 a întrebat:

Hello!
Idei despre ce as putea sa mai vorbesc cu iubitul meu,gasim mai mereu ce sa vorbim si ne simtim bine impreuna, dar am nevoie de cateva idei, subiecte de vorbahappy.
Dau fundahappy...

Răspuns Câştigător
| Blueblueblueeah67 a răspuns:

Puteti sa voribiti despre viitor...el cum isi imagineaza viata peste 10 ani...sau cati copii vrea..etc

| Fill0 explică (pentru Blueblueblueeah67):

Uite ca la asta nu m-am gandit pana acum.
Multumescbig grin

3 răspunsuri:
| Mataarecratimadareunupotsascriuasa a răspuns:

Intreaba-l care e telenovela lui preferata. Poate va potriviti si aici

| shnowmen a răspuns:

Daca sunteti destul de maricei deschideti subiecte legate de actul sexual.Mereu sunt bine venite conversatiile de genul asta si tuturor cred ca le face placere.