| fashionaddict a întrebat:

Care ati avut varsat de vant, puteti sa imi spuneti care au fost primele simptome, v-au iesit bubitele toate deodata?

Răspuns Câştigător
| coolgirl97 a răspuns:

Eu am avut.
nu te speria daca cumva crezi ca ai nu e asa mare lucru
dar la toti este diferit depinde de corp
apar dureri de cap si febra si bubitele apar pe rand si sunt mai mult pe spate burta fata si putine pe picioare
nu te mananca asa tare cel mai bine e sa te dai cu crema mentolata calmeaza mancarimea daca le spargi raman urma deci sfatul meu nu le sparge
in rest nimic... 18 zile carantina

1 răspuns:
| eu_8573 a răspuns:

Nu. Au iesit cate una, cate doua.Si dupa aia nu au mai iesit si au inceput sa-mi treaca.