| AdelinaCristina123 a întrebat:

Hey! Am vărsat-de-vânt de 6 zile. Încep să îmi dispară nu bubițele de pe corp. Am avut pe față și încă am, dar nu foarte multe.Din greșeală am rupt câteva în primele zile. Știți cumva dacă rămân semne? Imi puteți spune dacă ele dispar după un timp?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,raman semne pentru tot restul vietii. Eu am avut varsat de vant la varsta de 12 ani. "Din greseala" am rupt si eu o bubita chiar pe fata. Astazi am 28 ani si urma inca mi-a ramas.

| IoanaCoza a răspuns:

Din pacate raman...am avut si eu si am facut la fel...inca am cicatrici