| SweetCandy a întrebat:

Care e lucrul la care va ganditi prima oara dimineata, sau seara inainte de culcare?big grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut.

Dimineata ma gandesc ce voi face azi, seara ma gandesc ce nu am facut azi si trebuia sa fac big grin

Bybye

36 răspunsuri:
| AndreutZa_8813 a răspuns:

Poi...seara = ce sa fac maine...
dimineata = nu gandescrolling on the floorrolling on the floor

| eu_3271 a răspuns:

Cand ma trezesc ma uit la ceas si ma gandesc daca ar mai merge sa mai dorm un pic.
Inainte sa adorm ma gandesc de obicei la ce s-a intamplat peste zi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai seara ma gandesc ca iar nu ma va lua somnul decat peste 2 ore{de cateva saptamana ma tot culc fff tarziustraight face} asa ...si dimineata ma gandesc ce sa fac toata ziua tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dimineata : Sa'mi bag... iar m-am trezit devreme.
Seara : La iubirea mea blushing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Seara ma gandesc pe ce parte o sa dorm

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dimineata - sa-mi strang patul laughing iar seara - tot sa-mi fac patul ca doare trebuie sa il asez sa am unde dormi, nu? (bine problema e ca am pat d mijloc si nu am ce strange, decat sa asez lenjeria atata totlaughing ) pai dimineata, primul lucru pe care il fac este de a iesi la geam sa iau o gura de aer happy iar seara inainte de culcare depinde acum. daca dorm singura, daca nu laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dimineata sa ma spal pe diniti ca imi pute gura seara sa ma pis