| MyFavoriteAvatar a întrebat:

Voi va ganditi la persoana iubita inainte de culcare?

Răspuns Câştigător
| Viviluka a răspuns:

Aseara fostul meu prieten adica am fost impreuna asta vara ne-am certat acum am inceput iar o noua relatie si a cam intervenit o fata intre noi.Si aseara am lamurit lucrurile si m-a luat pe o banca si mi-a zis " uita-te la mine si spune-mi ca nu ma iubesti " si m-a luat de mana si ma punea sa ma uit in ochii aia albastri ( si am o slabiciune pentru ochii albastri ) si nu am dormit toata seara aveam in minte numai asta. M-am trezit din pat si ma uitam pe pereti ( noroc ca mai am niste postere acolo )

8 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna,normal ca ma gandesc, a ultimul lucru la care ma gandesc inainte sa adorm si primul lucru la care ma gandesc cand ma trezesc...mai ales inainte sa dorm, nu este seara in care sa nu ma gandesc, asa e cand iubesti nu ai cum sa nu te gandesti.

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Locuim împreună, tu ce crezi? happy.

| Ririru a răspuns:

Eu da, clar!

| Cosmiinna a răspuns:

Da, dar oare persoana iubită se gândeşte?happy

| Criss003 a răspuns:

Daaa... si cel mai mult ma gandesc la cele mai frumoase momente de acum 2 ani. niciodata nu le voi putea uita si in perioada aia ascultam o melodie si cand o ascult acum ma apuca un plans si stau si ascult melodia si ma gandesc de ce acum totul e altfel? nici macar amici nu mai suntem eu inca tin la el si plang in fiecare seara cand ascult melodia. era si iarna si imi vin in minte multe ganduri si parca as vrea sa dau timpul inapoi cu 3 4 ani sa il cunosc din nou si cu 2 ani iarna si sa ascult din nou puya doamna si vagabondul. vara asta mi-a trimis o melodie lucky man project pumpin si o ascult mereu iar gandul ma duce la el.
nu e seara sa nu ma gandesc la el si sa nu plangsad

| hydmedia a răspuns:

E ceva logic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mă gândesc la mine în orice moment al zilei, nu doar la culcare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Naşpaaaaaaaaa.nu mi-a postat toata declaraţia de dragoste dedicată mie :/