| mon@29 a întrebat:

Care este prima persoana la care va ganditi prima oara cand va treziti?

Răspuns Câştigător
| cockie_green a răspuns:

Doamne toti la iubi meu... dar parintii?

19 răspunsuri:
| TwixulDrept a răspuns:

Ma gandesc la ziua respectiva big grin

| cretzufinish a răspuns:

La sefu...sa nu intarzii si apoi la iubit.hee hee In alte zile cand sunt dupa-amiaza si ma trezesc mai tarziu numai la iubit.

| Bebelushaaː a răspuns:

Fostu iubit happy

| NinaY a răspuns:

La iubii meu blushing.

| aиdяaaa●• a răspuns:

Sincer nu ma gandesc la nimenilaughingDecat daca am visat pe cineva noaspteablushing

| FuunkiiieDoll a răspuns:

Parintii mei love struck

| Eeeeeeeeeeee a răspuns:

Ma gandesc la mine.la cum mi-o sta parul in ziua aiarolling on the floor, la ce am de facut si la persoana pe care am visat-o.Incerc sa-mi amintesc visele.
batting eyelashes

| NothingImportant200 a răspuns:

La baiatul de care imi place si care inca nu i-am zis asta!hee hee

| heroforyou a răspuns:

In primul rand incerc sa imi descifrez visele apoi ma gandesc ce am de facut in ziua respectiva(nu imi fac planuri, ma gandesc si eu asa... ce o sa fie, si bineinteles ca totu se intampla pe dos).

| Slavian a răspuns:

Persoana mea.

| Imonettex a răspuns:

Nu radetzi:mami meu :X. pur sh simplu.la ea ma gandesc

| ramona09 a răspuns:

La iubitu meulove struck

| BloodxD a răspuns:

Ma gandesc...la ceasul` ala care sta in fata meacrying...Mai ales in zilele d scoala, cand arata 6:30 d dimstraight face

| AlexandraFoo a răspuns:

La persoana pe care am visato! Daca ar fi sa aleg una ar fi personajul principal ( in afara de mine ).

| laradio a răspuns:

Persoana-i TV-ul, cred.laughing Sau telecomanda.yawn

| Adyr0 a răspuns:

Ma gandesc la mine. Ma spal pe fata, in urechi, manac, ma spal pe dinti, chestii din astea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La fostul meu iubit:-

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La puiu` meu :-x

| NPA a răspuns:

Prietenul meu big grin