| Bia_6294 a întrebat:

Care e smecheria asta cu Peter Answer? Ii pun de jumatate de ora intrebari si imi spune ca nu poate sa raspunda, ca e obosit, ca nu cred in el etc. M-am saturat. Vi s-a intamplat sa va raspunda corect? Incercati si spuneti-mi si mie.

Răspuns Câştigător
| marrr a răspuns:

Asa, am gasit. Cand scrii acolo "peter please answer" in loc sa scrii peter apesi pe "." si incepi sa scrii raspunsul iar el iti va scrie peter please answer si cel caruia ii faci farsa nu-si va da seama si va crede in miracole. dupa ce ai terminat raspunsul, apesi iar pe "." si dupa aceea nu mai stiu ca nu ma prindlaughing

128 răspunsuri:
| Evitzi_Evi_1992 a răspuns:

E foarte simplu, in primul chenar in loc sa scrii peter, please answer scrii raspunsul in timp ce apersi pe. dupa care pui intrebarea mai jos si iti va scrie raspunsul din primul chenar, iti poti pacali prieteni asa laughing

| deejaykrysty a răspuns:

Wste simplu apasati pe tasta. o singura data apoi scrieti raspunsul, sub srieti intrebarea. La fel procedati la fiecare intrebare adresata punreti. si scrietni este ismplu si usor

| Frizeru_Adi_1981 a răspuns:

Cati copii are otilia

| Frizeru_Adi_1981 a răspuns:

Peter please answer cati copii are otilia?

| Marya_Kriss_Marya_Kriss_1986 a răspuns:

Ii pui u intrebarea si jos pui tot u ras

| Marya_Kriss_Marya_Kriss_1986 a răspuns:

Cați ani am

| Maxim_Andrei_1994 a răspuns (pentru anonim_4396):

Mers boss. ca ne-a pos profu de info sa descoperim smecheria si amu o stiu

| Mocanu_Costy_1991 a răspuns:

La ce ora pleaca microbuzu in srbia