| Bia_6294 a întrebat:

Care e smecheria asta cu Peter Answer? Ii pun de jumatate de ora intrebari si imi spune ca nu poate sa raspunda, ca e obosit, ca nu cred in el etc. M-am saturat. Vi s-a intamplat sa va raspunda corect? Incercati si spuneti-mi si mie.

Răspuns Câştigător
| marrr a răspuns:

Asa, am gasit. Cand scrii acolo "peter please answer" in loc sa scrii peter apesi pe "." si incepi sa scrii raspunsul iar el iti va scrie peter please answer si cel caruia ii faci farsa nu-si va da seama si va crede in miracole. dupa ce ai terminat raspunsul, apesi iar pe "." si dupa aceea nu mai stiu ca nu ma prindlaughing

128 răspunsuri:
| madalicious a răspuns:

Incerc daca imi spui ce este Peter Answer.

| madalicious a răspuns:

Mariadidi unde gasesc si eu aia cu peter answer? un link ceva, chiar te rog, ca m-ai facut curioasa...laughing

| marrr a răspuns:

Este smecheria ca atunci cand cineva scrie la tastatura "peter, please answer" da de fapt raspunsul, iar in locul literelor raspunsului pune literele p, e, t, e, r.etc
Nu mai stiu insa cum era smecheriathinking parca se tinea apasat pe shift, dar nu stiu sigur. daca aflu iti spun

| Bia_6294 explică:

Stati asa

acum imi spune : Emily answers: You don't believe in me.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce masina are ionut si ce face deseara

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut.va explic eu cum e cu peter answear.laughing Stiti ca atunci cand vreti sa puneti o intrebare trebuie sa scrieti mai intai (peter please the answear...)tineti apasat pe "." si el automat o sa scrie propozitia, cand ajunge la sfarsit mai apasati de 4, 5 ori pe punct, iar apoi scrieti raspunsul la intrebarea pe care vreti sa o puneti. Apoi scrieti mai jos intrebarea, apasati enter si va va aparea raspunsul pe care lati scris voiwinkingwinkingfoarte simplulaughingrolling on the floor

| Maxim_Andrei_1994 a răspuns (pentru anonim_4396):

Mers boss. ca ne-a pos profu de info sa descoperim smecheria si amu o stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frate.iti raspunde numa sa ai incredere in el...inca in romana stiu eu ca i raspundea la un prieten

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu misa intimplat sa-mi raspunda
doar ce e obasit si

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frate ii raspundea "la un prieten" dar ai incercat u cu mana ta sa pui intrebarile sa vezii daca-ti raspunde?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da merge si mie mi s-a intamplat e grozav peter!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum sa fie mai adevarat?laughing L`am intrebat cum ma cheama si el imi raspunde ca in curand voi afla ce vreau sa stiu si ca oricand va aparea un semn. Adica in curand voi afla cum ma cheama?laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce fata ma iubeste
zi-mi si mie te rog frumos

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A fost la NASA

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da rasp corect fata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da mie mi-a raspun corect de multe ori asa ca imi pare rau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine sunt

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai stai sa incep deci eram la un net cu prieteni la care unul dintre ei zice stati sa va arat la care ne zice ca ce e am vaz peter answer he following question oke ma gandeam hai ca mno cine stie dar nu credeam pana cand ia scris deci nu-s tiu daca ma crezi si eus tiu ce am vazut deci a raspuns la 58 de intrebari le-am numarat mi-a raspuns la intrebari care doar eu stiam raspunsurile dar in schimb in alta zi am incercat si nu merea tot asa imi zicea ca e obosit ca n-are chef si din astea dar cel care mi-a aratat lui ia raspuns la toate straight face incerca seara pe la vreo 2 sau 3 noaptea poate asa mere si noi asa am procedat...succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da o prietena de-a mea a tot incercat si ia raspuns si am pus intrebari de genul cu ce baiat sunt eu acum sh a raspuns BINE

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E un simplu joc e copii, documenteazate si aflii, e un mic secret la mijlocwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da draga mie mie mai raspuns... e foarte simplu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lol tu nu tiai dat seama de faza peter answer este o smecherie cu care sa iti pacalesti prieteni... sus unde scrie Petition tu trebuie sa scrii raspunsul ...si raspunsul se va masca automat cu peter answer ssma

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Faza este sus cand scrii ceva iti apare alte litere acolo sus scrii raspunsul tu si jos intrebi si raspunde ce ai scris tu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A incercat cineva si eram langa el si a raspuns 100% corect la intrebari pe care numai noi le stiam... apoi au venit nisete prieteni si l-a intrebat cine a vezit si a zis fini cu copilul...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care este faza cu peter?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da lucruri marunte bine inteles.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fratilor, stiu eu. apasati[ "." ]si la primul rand scrieti raspunsul iar acolo o sa scrie altceva."peter, ansewer, etc. iar la al doilea rand scrieti intrebarea...si asta e vrajeala. oricum... e tare.eu prima data innebunisem draculaughingsi astia care zic ca e real.sunt papagali.pentru ca numai cineva care stia le'a facut'o.ca daca il intrebau singuri sigur nu le raspundea laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dap mie mi-a raspuns. Dar iti doresc sa nu`ti raspunda.`! E periculos!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da mie mi-a raspuns corect happy
big grin.