| Bia_6294 a întrebat:

Care e smecheria asta cu Peter Answer? Ii pun de jumatate de ora intrebari si imi spune ca nu poate sa raspunda, ca e obosit, ca nu cred in el etc. M-am saturat. Vi s-a intamplat sa va raspunda corect? Incercati si spuneti-mi si mie.

Răspuns Câştigător
| marrr a răspuns:

Asa, am gasit. Cand scrii acolo "peter please answer" in loc sa scrii peter apesi pe "." si incepi sa scrii raspunsul iar el iti va scrie peter please answer si cel caruia ii faci farsa nu-si va da seama si va crede in miracole. dupa ce ai terminat raspunsul, apesi iar pe "." si dupa aceea nu mai stiu ca nu ma prindlaughing

128 răspunsuri:
| Gby_5667 a răspuns:

Ok deci ma amuza foarte tare raspunsurile de pe aici...dar cei care stiu...de ce spuneti nu vreti sa va amuzati in continuare? Doar pentru asta fost facut nu?big grin

| alexxxx90 a răspuns:

Nici mie nu-mi raspunde ieri mi-a raspuns...

| Mocanu_Costy_1991 a răspuns:

La ce ora pleaca microbuzu in srbia

| petruta_9655 a răspuns:

Ii foarte usor la prima casuta pui.(punct) si iti apare p apoi scrii raspunsul la intrebare pe care o vei scrii mai jos, acest p iti va ascunde raspunsul apoi dai OK si iti va aparea raspunsul ce lau scris la prima casuta.Succes...

| Snacks_Pufy_1998 a răspuns:

Da chestia e ca dupa ce scrii peter plese answer the following question: stergeti alea : le puneti la loc si scriet dupa ele rasunsul la intrebare si dupa ce pui intrebarea apare raspunsu care l-ai scris u

| Oros_Tudor_1986 a răspuns:

Cand voi avea un ipad

| Racz_Paula_Love_1996 a răspuns:

E o prostie daca il intrebi pe Peter zice :
Peter: iti pierzi timpul... ce prostie? ce zice va merge la voi happy

| GeoGeorgica a răspuns:

.laughing)este o smecherie la mijlok laughing)rolling on the floor)