| Bia_6294 a întrebat:

Care e smecheria asta cu Peter Answer? Ii pun de jumatate de ora intrebari si imi spune ca nu poate sa raspunda, ca e obosit, ca nu cred in el etc. M-am saturat. Vi s-a intamplat sa va raspunda corect? Incercati si spuneti-mi si mie.

Răspuns Câştigător
| marrr a răspuns:

Asa, am gasit. Cand scrii acolo "peter please answer" in loc sa scrii peter apesi pe "." si incepi sa scrii raspunsul iar el iti va scrie peter please answer si cel caruia ii faci farsa nu-si va da seama si va crede in miracole. dupa ce ai terminat raspunsul, apesi iar pe "." si dupa aceea nu mai stiu ca nu ma prindlaughing

128 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I o prostie cine crede i prost cica imi raspunde la orice o raspuns bine la cee l-am intrebat da am zis sa-mi faca ceva si o zis nu te juca cu focu o raspuns bine la toate l-am intre ca culoare mis chiloti si o zis bine la toate nu stiu cum stie:-p

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa ii cistigi increderea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ai vazut ca trebuie sa scrii peter answr... dar tu scrii asa p.si u dai direct raspunsu si jos peui intrebarea happyhappyhappyhappyhappy;;happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da
pe cine iubesti?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum te cheama?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E un trucaj ordinar... Rusine Dinu Patriciu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dace esti obosit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M-am saturat de peter anwer

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Noua chiar ni s-a intamplat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apoi mah scrii din peima peter si dupa aia scrii raspunsul la intrebare si daca mai este spatiu apasa space mult si dupa aia jods scrie intrebarea. ca ai inteles dar aceasta e o farsa pentru colegi si prieteni asa ca spor la farse wave

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da mi-a raspuns corect la toate intrebarile

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar mie nu imi raspunde imi apare, mereu ceva scries cu rodsu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da dar am uitat smecheria

| Planta55 a răspuns:

Lume buna, smecheria este catongueoate la unii raspunde dar nu la toti. La cei la care nu raspunde zice ca nu credem in el, chiar de noi credem, sau probabil ca nu si ati vazut si voi cei care au incercat nu au crezut si lea raspuns deci incercati sa nu credeti si o sa va raspunda sau daca nu apasati pe. pana arata : si apoi puneti raspunsul si nu o sa se vada si acela va fi raspunsul si ambele metonde merg----> Mult Succes

| deejaykrysty a răspuns:

Wste simplu apasati pe tasta. o singura data apoi scrieti raspunsul, sub srieti intrebarea. La fel procedati la fiecare intrebare adresata punreti. si scrietni este ismplu si usor

| HugoFrancezu a răspuns:

Va explic eu cum e cu peter answer...In primul rand in prima casuta trebuie scris raspunsul la intrebarea pusa in felul urmator. apasati pe,,.,,(punct) si scrieti raspunsul EX:Mercedes.In randu al doilea trebuie sa scrieti intrebarea EX:Ce masina are vecinul meu? iar dupa intrebare apasati shift+semnu intrebarii si Enter.O sa apara raspunsu care a fost scris in prima casuta. Dati funda.big grinbig grinbig grin

| Draghita_8467 a răspuns:

Tatei i. a raspuns corect...
Si tata n. avea de unde sa stie chestia cu punctu sau nu stiu ce :-)
Si i. a raspuns chiar corect...
Dar mie imi spune ca nu cred in el sigh
Nu stiu care. i faza nicii cu tata...

| lorenamaghet a răspuns:

Cand scrii sus la petition, dupa ce scrii peter, in loc sa pui "," pui "." si scrii raspunsul la intrebarea care o vrei.si el continua sa scrie " please answer the following question".iar din jos pui intrebarea.:p

| knovak69 a răspuns:

Trebuie sa ai peste 14 ani

| Evitzi_Evi_1992 a răspuns:

E foarte simplu, in primul chenar in loc sa scrii peter, please answer scrii raspunsul in timp ce apersi pe. dupa care pui intrebarea mai jos si iti va scrie raspunsul din primul chenar, iti poti pacali prieteni asa laughing

| 00000011 a răspuns:

Intra aici ca asta merge sigur http://www.my-answers.com/ la primul apesi. (punct) dupa ce a scris singur peter please answer my qestion dai enter si scrii intrebare pe al doilea spatiu liber si dai enter;)

| 00000011 a răspuns:

Am uitat sa iti zic dupa ce ai apasat. si scrie singur peter please answer [scrii si raspunsul la intrebarea pe care vrei sa o pui] pentru ca e invizibil raspunsul care il scrii

| Cezar_7868 a răspuns:

Va zic eu cum i.laughing cand scrieti peter, in loc de virgula puneti punctlaughing si scrieti acol direct raspunsu...laughing si jos dupa ce ai scris intrebarea tia pare ce ai scris sus.laughing

| skarlet a răspuns:

Deci inainte sa scrii ceva pune punct apoi scrieti raspunsul,dar de fapt o sa-ti apara peter... apoi dai ENTER si scrii intrebarea, apesi pe semnul intrebarii, ii dai accept si asta-i toata shmecheria

| Frizeru_Adi_1981 a răspuns:

Cati copii are otilia

| Frizeru_Adi_1981 a răspuns:

Peter please answer cati copii are otilia?

| mumusikteo a răspuns:

Da normal

| Marya_Kriss_Marya_Kriss_1986 a răspuns:

Ii pui u intrebarea si jos pui tot u ras

| Marya_Kriss_Marya_Kriss_1986 a răspuns:

Cați ani am

| johnny_7184 a răspuns:

Mie mi se intampla cam ce ti se intampla tie dar odata chiar mi-a raspuns si mia rasp corect.nu stiu ce sa mai cred.