| Bia_6294 a întrebat:

Care e smecheria asta cu Peter Answer? Ii pun de jumatate de ora intrebari si imi spune ca nu poate sa raspunda, ca e obosit, ca nu cred in el etc. M-am saturat. Vi s-a intamplat sa va raspunda corect? Incercati si spuneti-mi si mie.

Răspuns Câştigător
| marrr a răspuns:

Asa, am gasit. Cand scrii acolo "peter please answer" in loc sa scrii peter apesi pe "." si incepi sa scrii raspunsul iar el iti va scrie peter please answer si cel caruia ii faci farsa nu-si va da seama si va crede in miracole. dupa ce ai terminat raspunsul, apesi iar pe "." si dupa aceea nu mai stiu ca nu ma prindlaughing

128 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce face andra acum?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unde sunt

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai in loc de peter answers scrii raspunsul ex:peter please pui pe punct apare un p si acolo scrii raspunsul peter de exemplu uh dedesubt pui bine si vine peter

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dada exact asa e da la unele ciar mi-a zis

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apesi pe ''.''in loc sa acrii ''peter, please answer si dai raspunsu
nu-i complicat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da mi-a spus numa adevaru ce mi s-a intamplat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie mi s-a intamplat chiar nu stiu nici eu cum poate ma roog. da oricum am ramas speriatatonguetongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nop...niciodata nu are dreptate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici mie numi rasp...laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Astai vrajeala? de copi mici:-p

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da tot asa am patit si eu nu e adevarat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Momentan nu am

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La unele intrebari nu iti raspunde

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie mi-a dat raspunsuri corecte:O

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da frate mie mi-a raspuns am si poza daca nu ma crezi in ***! laughing mi-a zis si cu ce sunt imbracat...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ii exact cum zici

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ia raspuns la un prieten, dar mie nu imi zice nimic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E simplu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Raspunsu il pu uwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da daca folosesti coduri!:d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut. Iata smecheria. La Petition puneti astfel: ". De fapt cand puneti semnul. apare e si apoi scriet raspunsul la intrebarea pe care vreti sa o puneti sau sa o puna alta persoana. desi voi scrieri raspunsul, cealalta persoana va fi indusa in eroare de faptul ca la Petition scrie Peter, please answer the following questions:
La Question puneti intrebarea de drept. Raspunsul va fi de fapt ce ati scris voi sus dar s-a mascat de cuvintele,, Peter, please answer..." Asta e tot

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da
am patit si eu la fel de la prietena mea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da la vara mea i-o raspuns corect

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La fel face si mielaughing
e o prostie peterwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da
mie ni-a raspuns corect la cateva intrebari:-)
]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da si tot ce a spus era adevarat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai dreptate dar se poate sa faci tu raspunsurile cum vrei apoi il pui pe unu sa intrebe cel putin stiu ca merge pe iPhone!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai in *** ca ma enerveaza ii scriu rasp ii scriu intrebare si in scrie why...