| Bia_6294 a întrebat:

Care e smecheria asta cu Peter Answer? Ii pun de jumatate de ora intrebari si imi spune ca nu poate sa raspunda, ca e obosit, ca nu cred in el etc. M-am saturat. Vi s-a intamplat sa va raspunda corect? Incercati si spuneti-mi si mie.

Răspuns Câştigător
| marrr a răspuns:

Asa, am gasit. Cand scrii acolo "peter please answer" in loc sa scrii peter apesi pe "." si incepi sa scrii raspunsul iar el iti va scrie peter please answer si cel caruia ii faci farsa nu-si va da seama si va crede in miracole. dupa ce ai terminat raspunsul, apesi iar pe "." si dupa aceea nu mai stiu ca nu ma prindlaughing

128 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici eu nu stiucrying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La "petitie" pui un. apoi scrii raspunsul la intrebarea pe care urmeaza sa o pui la Question. In loc sa-ti apara raspunsul, iti apare "Peter, please answer...". Nu trebuie neaparat sa pui. dupa ce termini de scris raspunsul. Poti sa dai Enter ca sa treci in casuta Question. Nu folosi tasta Tab. Cred ca ai observat ca daca ti-a facut cineva farsa, nu a scris intotdeauna "Peter, please answer," ci "Peter, pl" sau "Peter, please an". Si eu m-am intrebat de ce, pana am gasit raspunsul. Am incercat sa numar literele pe care le scria si erau egale cu numarul de litere al raspunsului. Si am pus-o pe acea colega sa-i puna o intrebare lui Peter la care ea nu-i stia raspunsul, asa ca a zis ca nu e buna intrebarea. Sper ca ti-am fost de ajutor big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da mie mi sa raspuns corect

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da e farsa faina e doar un joc aproape ca tu iti scrii raspunsul fara sa vrei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing))) asta este un joc mha. apesi odata pe punct, stai 2 secunde si apoi tii apasat pe spatiu. te gandesti la o intrebare si in continuare dai tot tu raspunsul. apoi scrii intrebare si raspunsul va i ala care il dai tot tu laughing))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da! la o petrecere un tip la injurat si apoi Peter i-a zis ca o sa se inece, si dupa 6 zile s-a inecat si era sa moara.Si odata l-am intrebat care-i culoarea mea preferata si a raspuns corect(mov). Si a mai fost odata cand la o petrecere l-am intrebat unde e (si mi-a zis numele!)si apoi a mai zis ca are o treaba cu mine si mi-a cazut o carte in cap(fara sa o miste nimeni!)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune "." si dupa asta raspunsu dupa aia pui iar "." si termini fraza "Peter, please answer si dupa aia scrii mai jos intrebarea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa stiti ca eu am patit-o mi-a facut o prietena si chiar am pus botul atunci, dar dupa o vreme am descoperit si eu ca e doar o vrajeala de doi lei!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Minte aceasta marr... nu stie nimic. e adevarat ca poti scrie "." in loc de "peter, please answer" dar nu e nimic altceva. stiu f. bine ca eu am infintat acest site

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai fii fraier. e vrajeala

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cate persoane suntem in camera.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrii peter si dupa aia pui. si dupa aia scrii raspunsul la intrebarea pe care vrei sa o pui si dupa aia jos scrii intrebarea si gatawinkingtongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E un rahat laughing deci scrii intrebarea si apoi pui "." si scrii raspunsul tu singur. si cand scrii raspunsul nu iti mai apar literele ci doar niste stele sau nu mai stiu exact in fine. apoi dai click pe peter answer si iti apare ce ai scris mai sus dupa. asta e toata smecheria rolling on the floor daca vrei sa ii faci o farsa cuiva. merge laughinglaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci: in prima casuta pui "." si apoi scrii raspunsul! intre timp vei observa ca nu se vede ce scrii tu ci se formuleaza intrebarea"peter answer please... bla bla laughing apoi scrii intrebarea mai jos.in a 2a casuta si apoi iti va raspunde ce ai scris tu la prima casuta laughing simpluhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da mi s-a intamplat sa stie chiar totu despre mine si prieteni mei in urma cu o zi am ramas prosti inebuniseram una dintre cele mai tari faze a fost ca s-a ridicat unul dintre noi si i-am pus o intrebare nea raspuns la ea dar ia spui si celui care s-a ridicat sa stea jos sa nu mai planga si multe altele la care nu avem rasp de unde poate sa stie nu inteleg care e jmecherie dr ori cum e tare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti prost/a

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu vamaiobositi sa-i puneti intrebari degeaba.rolling on the floor
e doar un truc stupidrolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cui ii place de mine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scriei pe engleza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da sa stii ca e adevarat numa cei care cred ca tarot le raspunde

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie mia rapsuns corect

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tare mai sunteti prosti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da de o gramada

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da nustius cum poate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu nici mie nu-mi raspunde corect

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce face prietena mea acum?