| IFlorin97 a întrebat:

Care e treaba cu grupurile pe facebook? adica posteaza fiecare ce vrea pe in grupul ala?

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| saynotoemo99 a răspuns:

Multe dintre grupurile de pe facebook au reguli in descrierea lor. Uite câteva dintre ele.
1. Fara spam, reclame, postul excesiv al unui content/subiect.
2. Fara limbaj agresiv la adresa unei persoane/interes ( Ex : Trebuie sa fii retardat sa te uiti la emisiunea X )
In rest poți posta cam tot ce vrei ...Verifica descrierea grupului găsești acolo reguli.

| OnuOnulică a răspuns:

Da,dacă setezi să vezi toate postările pe care ei le postează atunci le vezi.
Fiecare postează ce vrea dar există şi un admin principal pe care le poate şterge.