| IIIIIIIIIIIII a întrebat:

Care este numele vostru? Dau funda si voturi la cele mai frumoase nume

45 răspunsuri:
| ilinca97 a răspuns:

Ilinca

| Tera a răspuns:

Numele meu este Simona care provine din ebraica si inseamna buna ascultator si chiar cred ca mi se potriveste pentru ca imi place sa ajut oameni.

| CookieMonsterRawr a răspuns:

Patricia. Primesc funditabatting eyelashes

| killerkiss a răspuns:

Agnes...

| Bybanu a răspuns:

Manea Razvan Augustin... porecla Bybanuwinking

| CrAzZyRose a răspuns:

Numele meu este Rose happy Andra Rose

| mary4567 a răspuns:

Marilena

Răspuns utilizator avertizat
| Denisaa95 a răspuns:

Sonia happy

| inna1995 a răspuns:

Sabina-Madalina big grin... Funda? love struck plisss puppy dog eyes

| Gabiii a răspuns:

Daca te referi la numele adevarat al meu este Gabriela!batting eyelashes mie chiar imi8 place numele meu! big grin

| bloodyv a răspuns:

Rămurel Pastramă!

| Ramonaaaa a răspuns:

Ramona` love struck

| Melody a răspuns:

Bond. James Bond.

| odorash a răspuns:

Amalia happy
bucuroasa de cunostinta

| B3happy a răspuns:

Buna! Toate numele sunt frumoase in felul lor. Ca sa refac o zicala : Nu judeca o carte dupa titlu. big grin Eu ma numesc Andreea Ioana. Cred ca fiecare nume are frumusetea lui. Pa, pa!

| Pufi1999 a răspuns:

Prenume: Nastasia-Elena
Porecla: Nasti

| MelculTurbat a răspuns:

Christian Dragos, chiar imi place numele astabig grin

| dadadaotelueviatamea a răspuns:

Bond...vagaBond. Glumesc. Ma numesc Emilia. Mama o vrut sa ma cheme Lorena, dar tata...stii tu. Barbatii astia! laughing

| Emmanuela a răspuns:

Emanuela sau mai prescurtat Emma happy

| Mada_4034 a răspuns:

GratZzy[Gratiela]Ramy[Ramona]:X:X

| Mada_4034 a răspuns:

Funda?big grin

| gabi45 a răspuns:

Romeo

| Pufo a răspuns:

Cristina:X Gabriela(dar sa nu imi spui niciodata Gabriela)
Funny story about my namebig grin : In clasa a 2-a m-am mutat la alta scoala unde deja era o fata Cristina in clasa.si colegi mei cei "destepti" ma strigau Gabriela (eu care si uit ca ma cheama asa.adica serios doar de sf. Mihail si Gavril ma trezesc ca ma cheama asa) si ma enerva la culme d-ar m-am obisnuit, insa colegi mei de fiecare data cand o vedeau pe mama ii spuneu "Buna ziua mama lui gabriela".iar mama ramanea :O timp de cateva minute pana cand isi dadea seama ca defapt.eu eram gabrielabatting eyelashes Din fericire fata aia Cristina a plecat in a 3-a si au inceput sa ma cheme din nou Cristina laughing

| Twixi a răspuns:

Betii happy

| VivianKorea a răspuns:

Vivian, nu se poate nume mai frumos funda>?

| nicoleee30 a răspuns:

Nicole:*. imi pare bine >big grin

| Autumnfeelings a răspuns:

Gianina=gratia lui Dumnezeu

| OnlyGirl_5272 a răspuns:

Buna Blah! Numele meu este Teodora = Darul Lui Dumnezeu!
:*>big grin