| Valeria01 a întrebat:

Care este numele vostru? Funda pentru cel mai frumos nume :X:*!

22 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Marianhappy

| Dootzy a răspuns:

Diana

| Dootzy a răspuns:

Bine mai de vreme am zis doar asa...Ma cheama Aryana Swor.Sant din Spania si verisoara mea, Ruxandra, m_a invatat sa vorbesc romaneste (dar cam greu) si mi_a dat cont-ul iei sa vada daca scriu bine. Uraaaaa ie primul meu raspuns

| Dudu008 a răspuns:

Diana-gabriela

| Ella3133 a răspuns:

Alina-Elena happy

| zahre a răspuns:

Luiza.Cel mai frumos numeeeeeeeee!

| W3R4 a răspuns:

Veronica! kiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iulia

| Ekcstsy a răspuns:

Ok si ce intelegi tu prin cel mai frumos nume? Care iti place tie? Numele nu le putem alege de mici, parintii sunt vinovati pentru numele pe care ni-l dau. Esmeralda jose armando laughing

| Valeria01 explică (pentru Ekcstsy):

Aha..am inteles da stiu nu noi ne puteam numele ci parinti..sii imi pare bine de cunostinta pe mine ma cheama Valentina big grin

| Mαdαliηα a răspuns:

Nu e cel mai frumos nume. happy
Madalina love struck.

| Savin_Ana-Maria_1988 a răspuns:

Ana-Mariawinking

| わたなべ久美子 a răspuns:

Andreea-Gabriela big grin

| hanzelik a răspuns:

Hanzelik laura ecaterina :p

| Iku a răspuns:

Nu este cel mai fruumos nume, si eu il detest...
Roxana[detes]-Mihaela

| Pisicutaaaa a răspuns:

Adina love struck

| IsJustMe007 a răspuns:

Patricia-Adriana

| ValyBoss2011 a răspuns:

Valentin

| xxralumaryxx a răspuns:

Raluca Mariabig grin

| Ѕოilε a răspuns:

Pe mine ma cheama Valentina prietenii imi spun Valy Funda?:X