| bunicutza a întrebat:

Ce nume are animalul vostru? cel mai amuzant primeste funda si voturi

Răspuns Câştigător
| abcdfegbhwrthbfwsrtg a răspuns:

Pe motanul meu il cheama spuf :| http://www.youtube.com/watch?v=R_tyzFFyY7A

14 răspunsuri:
| Bibuşca a răspuns:

Gabriela sigur acele nume le-ai inventat ca sa rimesti o funda dar ma intreb ce aveti voi cu acesta funda ajutati oamenii si spuneti-va numele animalelor voastre nu nume false pentru ca sa castigati o funda :@ uite eu am 3 cateii si numele lor este: Paco, Max, Sparki si vara ata imi voi lua un nou catel nu stiu daca o sa-mi mai iau catel poate imi iau o catelusa dar numele lui va fi Ben asa m-am gandit ca de cateluse nu prea m-am gandit

| a1doru a răspuns:

Pe motanelul meu il cheama Tache!

| ღNameღ a răspuns:

Capra:buricel
rata: pufosenia!
nu rade ca-i adevaratlaughing))

| JustSimple a răspuns:

Pisici:negruta si portocala.Papagai:Arlechino si Kiki.Caini:remi si lassie.

| andreicns5 a răspuns:

2 caine si 5 pisici am 1caine sasha 2 caine piki 1pisica urato pisica 2 notan pisica 3 seria 7 bmw pisica4 vw jeeta pisica5 bugaty veiron

| YoUaReExAcTlYmYbRaNdOfHeRoIn a răspuns:

Pe pisicii mei ii cheama asa:
carlig, afumici, shepcutza, bazz, sassy
catelusa : tocinica
vaca: surica

| AlexShadow26 a răspuns:

Pisica: minet papagalu:haplea hamster: razatoare

| loredana_6675 a răspuns:

Am un catelus pe nume firicel :d

| madalina1999 a răspuns:

Am ff multe animale pe cainele meu il ceama:branzciop; pe pisica o cheama : tzighy; pe motan il cheama : sobotryc; pe porc il cheama: burtilino si pe hamserul meu adorabil : tikotak. funda? plz.

| ImHereForYou a răspuns:

Catelul:Butoias
iar pisika:Mamaia

| 5dfsd3612 a răspuns:

Pai depinde ce fel de animai ai:
pe motanelul meu il cheama Garfeld
dar pe cine Bim

| xMary a răspuns:

Bunica mea i-a pus numele unei capre Shnitzi rolling on the floorlaughing. Si la porc numele Billy :O laughing. [bunicii astiaon the phone. Stiu, sunt ciudate numele laughing.

| iacobitza a răspuns:

Pe cainele meu il cheama Surub il mai alint si Surubelbig grin

| zuzu_2067 a răspuns:

Pe pisica o cheama zuzumao(in chineza, mao inseamna "pisica")
pe ciine il cheama Boghiu