| Magic a întrebat:

Care este parerea voastra despre TPU? astept cat mai multe raspunsuri

10 răspunsuri:
| viatadecacatt a răspuns:

Pur si simplu imi place sa stau pe acest site, zic ca stau decat o jumatate de ora dar ma apuca ore laughing
Imi place pentru ca aici am gasit multe raspunsuri, am si dat raspunsuri totodata si ma simt bine aici, cu voi.happy

| bluesky a răspuns:

Foarte faina! love struck imi place si raspunsurile voastre m-au ajutat! :*

| gabitza05 a răspuns:

Buna!

ca e un site foarte folositor... poti afla raspunsuri la problemele tale dar ii poti ajuta si pe altii... poti sa iti faci si prieteni...majoritatea timpului care il petrec la pc...stau pe TPU big grin

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Ador site-ul astalove struck
In primul rand mi-am facut multi prieteni aici big grin Cu care ma inteleg foarte binelove struck
Este un site interesant care ma ajutat foarte mult big grin
Am gasit raspunsul la multe intrebari care ma interesau si am aflat parerile fiecaruia in privinta diferitelor lucruri big grin

| naty_3185 a răspuns:

T pe u este un site folositor pentru toata lumea, si totodata locul unde ne facem cei mai multi prieteni!

| madalicious a răspuns:

Este un site interesant.

Si ma bucur ca in sfarsit pot intreba ceva si pot primi raspuns.

Imi place acest site foarte mult[si imi pare rau ca nu prea mai apuc sa stau multsad]

Si cel mai mult imi place la voi[TPU] ca aveti curaj sa dati un sfat.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Este un site folositor pentru toti, unii pun intrebari, altii raspund si toti invatam cate ceva ca nu le stim pe toate.

| andreitm89 a răspuns:

Este un site foarte folositor.....cu raspunsuri foarte bune da-ti mai departe pe messenger http://andreitm89.mybrute.com va rog

| Bacemi a răspuns:

TPU este o comunitate placuta. Aici fiecare ajuta pe fiecare si se pot lega prietenii stranse. Cel mai important lucru e ca aici pot fi puse unele intrebari stanjenitoare pe care nu le-ai putea discuta cu oricine

| xAL a răspuns:

E super ok siteul...nu stiu ce sa zic am vazut multe intrebari interesante la fel si raspunsurile ..Super siteul