| BeastMaster a întrebat:

Care este dupa parerea voastra cel mai bun cantec Rock? Astept multe raspunsurihappy

10 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

Dacă m-aș putea decide ți-aș zice, dar e prea mare varietatea să aleg doar unul...

| blueangel99 a răspuns:

Bon Jovi - It's my life
Phill Colins - one more night

| Paulla a răspuns:

Trebuie să fii destul de limitat ca să alegi o singură melodie dintre atâtea...

| BeastMaster explică (pentru Paulla):

Nu m-am exprimat eu prea bine... m-am referit la cantecul/cantecele preferat(e) Sorryhappy

| Paulla a răspuns (pentru BeastMaster):

Nici o problemă.
Chiar şi aşa, nu mă pot decide la câteva melodii favorite. Sunt foarte multe genuri pe care nu le poţi compora între ele.
Pot spune acum că melodia mea favorită ar fi nu-ştiu-care, dar mâine s-ar putea să mă răzgândesc.
În schimb, pot spune că formaţiile mele favorite sunt Children of Bodom şi Slayer.

| 拉维尼亚 a răspuns:

Michael Jackson- Give In To Me

| MaBrein a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=rLQBebfEXpc hard rock cel mai tare va rog ascultati tot

| Lajko_Matei_1994 a răspuns:

Dupa parerea mea merge ori ce de la rammstein, iron maiden si red hot chili peppers.