| anonim_4396 a întrebat:

Care este cel mai bun sampon anti.matreata pentru baieti dupa parerea voastra? astept multe raspunsuri pentru ca am mare nevoie de pareri

4 răspunsuri:
| fr4t3ll0 a răspuns:

Clear.

| Razvy12 a răspuns:

Daca ai multa matreata foloseste Nizoral Sampon si dupa 2-3 spalari o sa iti dispara aproape de totwinking

| MarioDM a răspuns:

Daca chiar ai probleme cu matreata poti sa iti iei un sampon(gen tratament)care se numeste Bioderma sau Dioderma; si eu am aceasta problema si in plus am si niste coji si poti face si un treatament cu ulei de masline si aspirna (pisata si adaugata in ulei)
Mod de utilizare:
1.Se face amestecul de ulei de masline si aspirina se pune in par si se "maseaza" se lasa o ora
2. Dupa o ora se spala parul cu Dioderma sau Bioderma (nu mai stiu sigur daca cu D sau cu B)

| marinafox a răspuns:

Prietenul meu se spala cu syos, dar si inainte se spala cu fructis. In schimb odata a incercat head& shoulder si a facut matreata. deci nu ti-l recomand.