| Mrkta007 a întrebat:

Care stiti bancuri? laughing Cel mai bun primeste funda! Vreau cate un banc de fiecare happy

Răspuns Câştigător
| dulcykaLy a răspuns:

Discutie intre doua blonde:
- Auzi fata m-a invitat George la majoratul lui.
- Ei da? Si cati ani face?
- De unde vrei sa stiu, ca nu mi-a spus...

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care e asemanarea intre un popa si un proxenet?
( Amandoi spun: "Fata mea, mergi cu domnul" )

| golanasha08 a răspuns:

Deci 1:
Bula se duce la scoala.Invatatoarea ii intreaba pe copii,, Copii ce da porcu''? la care copii raspund in cor : carne.,, Dar gaina''? copii iar raspund : oua. '' Dar vaca copii''? la care copii striga : teme pentru akas...laughing
2. Bula si cu bunica lui sunt pe strada, bula vede un 500 de mii pe jos, se apleaca sa il ia si buniksa ii spune : bula mama tot ce e pe jos, pe jos trebuies ramana...trece bula in continuare, cade buniksa si il roaga sa o ridice de pe jos iar ula spune : buniko nu tu ai spus ca tot ce e p'jos, p'jos tres'ramana? iar bula trece mai departe.stiu mai multe dar sper ca sunt de ajuns

| Alissya_4251 a răspuns:

Tipurile de salarii din Romania

Tipurile de salarii din Romania:
Salariul Ceapa: il vezi, il iei in mana si iti dau lacrimile.
Salariul Nenorocit: nu te ajuta la nimic, doar te face sa suferi, insa nu poti trai fara el.
Salariul Dietetic: te face sa mananci din ce in ce mai putin.
Salariul Ateu: te indoiesti de existenta lui.
Salariul Magic: face cateva miscari si dispare.
Salariul Furtuna: nu stii cand o sa apara si nici cat o sa tina.
Salariul Umor Negru: razi ca sa nu plangi.
Salariul Prezervativ: iti taie pofta.
Salariul Impotent: atunci cand ai mai multa nevoie te dezamageste.
Salariul Menstruatie: vine o data pe luna si tine 4 zile.

| Mrkta007 explică:

Astept sa se stranga mai multe bancuri dupa dau Funda happy

| UNomBATRAN a răspuns:

Sty care e diferenta dintre VINA si PACAT?!
VINA- e sa te culci cu nevasta altuia...
PACAT- e sa ratezi OCAZIA!

| UNomBATRAN a răspuns:

Cand m-am nascut aveam doua variante : sa fiu baiat sau fetita. Am ales-o pe prima ca am preferat sa termin de supt dupa 1 an decat sa ma apuc de la 14

| No a răspuns:

De ce poarta politistii apa in portbagaj?
Ca sa nu le moara sirena. laughing