| Cosmin9 a întrebat:

Vreau sa citesc niste bancuri, scrieti cele mai tari bancuri pe care le stiti, cel mai bun banc i-a funda! Bafta!winking

1 răspuns:
| AG a răspuns:

Pesimistul vede intr-un tunel intunericul, Optimistul vede lumina de la capatul lui, Realistul vede luminile trenului care vine, Mecanicul de locomotiva vede trei idioti pe sine.In fata unei gradinite se plimba un domn de vreun sfert de ora.

O saptamana obisnuita din viata de musulman:
Luni:
-Ma bligdizezg.
Marti:
-A venid baiadu vecinului la mine in gurde, mi-a vurad o vaga si mi-a omorad gadzelu.
Miercuri:
-Am omorad eu baiadu.
Joi:
-A venid dadal baiadului la mine gu doada vamilia si gu doade rudele za ma omoare.
Vineri:
-I-am omorad eu be dodzi.
Sambata:
-S-a adunad dod zadul in vadza gazei mele za ma izgoneazga din zad. Duminica: -Am omorad eu dod zadul.
Luni:
-Iar ma bligdizezg.

Oricum, cele mai tari raman legile lui Murphy
http://www.link.ro/murphy/