| mya029 a întrebat:

Care este cel mai tare banc(sau bancuri...cu cat mai multe cu atat mai binelaughing) pe care il stiti?

4 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Pe acoperisul unei cladiri, un tip ameninta ca-si pune capat zilelor. Jos, mai multi oameni incearca sa-l faca sa renunte la planul sinucigas. Doi trecatori discuta. Unul il intreaba pe celalalt:
- Cu cine face banking?
- Cu BCR!

| Dash a răspuns:

Uita-te aici: http://www.bancuri.net/

| LastChance a răspuns:

Bula la scoala ia o nota proasta.Invatatoarea ii spune:
-Bula pentru maine sa-ti semneze maicata nota.
A doua zi bula merge la scoala cu nota nesemnata.
-Bula de ce nu ti-a semnat maicata nota?
-O calcat-o excavatorul.
-Atunci sa-ti semneze taicatu nota.
A treia zi bula merge la scoala cu nota nesemnata din nou.Invatatoarea ii spune:
-Bula de ce nu ti-a semnat taicatu nota?
-L-a calcat excavatorul.
-Ma Bula da tu ce faceai in timpu asta?
-Ma plimbam cu excavatorul.

Era Bula cu bunicasa la pita sa cumpere rosii pe drum bula gaseste 1 leu isi intrebase bunica:
-Bunico, bunico pot sa ii iau?
-Nu Bula ca e pacat.
Mai merse ce merse gaseste 5 lei isi intrebase bunica:
-Bunico, bunico pot sa ii iau?
-Nu Bula ca e pacat.
Mai merse iar gaseste 10 lei intraba:
-Bunico, bunico pot sa ii iau?
-Nu Bula ca e pacat
Mai merse ce mai merse cade bunica in groapa.
-Bulaaaaaaa ajuta-maaaaaaa!
-Nu bunico, ca e pacat!

Bula era la ora de geografie si avea inspectie.
Inspectorul s-a asezat in spatele lui Bula in ultima banca.
Incepe ora si profesoara pune o intrebare:
-Care sunt cei mai inalti munti din Romania?
Bula nu stie.Inspectorul din spate spune: "ah, ce te as ****" profesoarei, iar bula aude si ridica mana.
Profesoara:ia zi bula
Bula raspunde:ah ce te as ****
Profesoara:cum poti sa spui asa ceva,nesimtitule.
Bula se aseaza pe scaun si se intoarce la inspector zicandu-i:
-Ba, de ce soptesti daca nu stii?

bula la scoala, arunca cu hartii dupa profesoara:
d-na profesoara:bula tu ai fost?
bula:nu d-na profesoara sa moara mama!
ajunge bula acasa masa moarta.A doua zi la scoala din nou arunca cu hartii dupa profesoara.
d-na profesoara:bula tu ai fost?
bula:nu d-na profesoara sa moara soramea
ajunge bula acasa sorasa moarta.A treia zi la scoala, iar arunca cu hartii dupa profesoara
d-na profesoara:bula tu ai fost?
bula:nu d-na profesoara sa moara tata!
ajunge bula acasa tatasu isi facea bagajul sa plece.
bula:unde pleci tata pai nu stiu da plec a murit mata dupa aia sorata acum si vecinu de la 4

| VecinaDeLa3 a răspuns:

Banc sec: Un politist gandea. laughing

Intrebare: De ce au ratacit evreii in desert 40 de ani?
Raspuns:unul dintre ei a pierdut un pennylaughing)

Strul si Rasela, in concediu in Romania intr-un hotel de 5 stele, all-inclusive. Vine ultima zi si distractia trebuie platita. La receptie: -
Receptionerul: Buuun! Camera cu pat dublu, 7 zile, 1000 euro! - Strul: OK! -
Receptioner: Sauna, 120 euro! -
Strul: Nu folosit. -
Receptionerulbig grina, dar ati fi putut sa o folositi! -
Receptionerul: Solarium - 80 euro! -
Strul: Ce aia Solarium? Nu folosit. -
Receptionerul: Da, dar ati fi putut sa-l folositi! -
Receptionerul: Terenuri de tenis si piscine - 350 euro! -
Strul: Nu jucat tenis, nu facut baie. -
Receptionerul: Da, dar ati fi putut sa faceti! La plecare: -
Strul: Bun, acum tu dai la mine 600 euro, ca mi-ai fu**t-o pe Rasela. -
Receptionerul: Ce esti nebun? - nici macar n-am atins-o! - Strul: Da, dar ai fi putut sa o faci!

10 femei asteptau la poarta raiului. - Cine si-a inselat barbatul sa faca un pas in fata, zice Dumnezeu. 9 femei fac un pas in fata, doar una ramane pe loc. - Sefu? intreaba un inger, cu surda ce facem?

Itic si Strul erau prieteni. Moare Strul. Itic se duce la mica publicitate sa dea un ferpar. Scrie: "Strul mort". Functionara ii spune: - Oricum se taxeaza pe minimum 4 cuvinte. Itic se gindeste si scrie: "Strul mort, vand Trabant