| anonim_4396 a întrebat:

Cat de repede trec anii de liceu... nu? sad

Răspuns Câştigător
| Freedom_1119 a răspuns:

Nu doar anii de liceu trec repede,ci intrega viata se scurge ca apa unei cascade...E trist, dar nu trebuie sa plingem timpul ce a trecut si nici sa-l regretam, ci sa traim din plin prezentul si sa mergem ferm in viitor! avem o singura viata si e lispsit de logica sa cadem prada trecutului.traieshte-ti prezentul,fii fericit, caci dupa liceu urmeaza o noua treapta unde la fel te poti simti bine, poti fi implinit.happy

2 răspunsuri:
| Ssya a răspuns:

Ai dreptate...si abia cand incepi sa te bucuri de ei realizezi ca mai e putin si se termina cea mai frumoasa perioada a vietii. :-

| mgtow a răspuns:

Numai sa stii ca esti ocupat si timpul zboara lasa ca e bine atata studiu dauneaza grav sanatatii.