| Raluca591 a întrebat:

Anii de facultate trec repede?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Depinde de cat iti place facultatea.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pfuai... nici nu ai idee laughing
De ce mi-ai amintit? :/ Parca ieri am intrat la prima ora, primul curs. Parca ieri era festivitatea. Si acum au trecut 5 ani de atunci.

Constientizeaza fiecare clipa pe care o ai, indiferent ce faci sau unde esti. Nu lasa timpul sa treaca neobservat. Si cel mai important, iesi din rutina cand aceasta se stabilieste.

Seara faina ^_^

| oglindasultanului a răspuns:

Doar daca te distrezi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde. Ce e frumos pare că trece mai repede. Ce e un chin pare că durează o veșnicie.
Asta e relativitatea.

| troleibuz a răspuns:

Foarte repede.