| anonim_4396 a întrebat:

De ce suntem mintit tot timpul ca "avem timp" cand suntem tineri cand de fapt anii trec atat de repede?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Sa vezi cand vei avea peste 50 de ani, ce repede trece timpul.

| Violleta2022 a răspuns:

Fiindca chiar aveti mult timp de care va bateti joc, cand sunteti tineri... iar la maturitate se duce naibii timpul, fiind necesar sa mergi zilnic la servici, sa ai grija de casa, de familie, de copilasi samd.
Ce ai realizat tu pana la varsta asta?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu stiu cine te a mintit pe tine ca timpul nu trece repede...