| qZizzziii a întrebat:

Cat de tare doare primul tatuaj? laughing))

Răspuns Câştigător
| christall a răspuns:

Eu stiu pe cineva care si-a facut zilele trecute un tatuaj pe mana. Il ustura rau si era in maieu pe vremea asta, nu suporta nimic peste. E ca o durere de arsura. Asa mi-a spus.

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Depinde de zona

| Valentina400 a răspuns:

Buna! Nu mi-am facut niciunul, dar am o prietena care si-a facut la 15 ani si din cate a spus ea nu doare atat de mult, dar daca iti vei face "primul" tatuaj, fi sigur ca ti-l vei face si pe al doilea..acum depinde si cum iese primul si daca iti place.Nu iti pot spune cat de tare doare pentru ca fiecare suporta o anumita durere