| Andrei_7632 a întrebat:

Cate flotari puteti face?big grin

Răspuns Câştigător
| VladRO a răspuns:

Eu fac 3, zic sincer, dar daca ar fi o fata sub mine as face mult mai multe big grin

34 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deocamdata dupa cateva saptamani de antrenament usor pot executa 30 de flotari.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu fac 70 normale dar pot sa fac si alte feluri
de ex cele mai grele pe care le pot face sunt cu bataie de palme la spate fac vreo 15

| raresgicu a răspuns:

Eu fac 200 sunt la sala la karate si dupa fiecare bataie trebuie sa facem cate 100 m-am obisnnui cu ele

| Andreimachoman a răspuns:

79 fara pauza, depinde cat de obosit sunt si cat chef am, in fine pot sa trec cam pana la 90 si ceva