| Powell a întrebat:

Voi cate flotari puteti face (fara pauza) happy

Răspuns Câştigător
| nykoalexutzza a răspuns:

Dar ce feluri de floari ca sunt mai multe feluri, pot cam vreo 20-25

12 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Eu nu pot face flotari, pentru ca-mi tremura mainile de la bautura!

| fluturas a răspuns:

Pai fara pauza. vreo niciunahee hee

pupimik
| pupimik a răspuns:

Nu va zic ca ma veti invidia laughingbatting eyelashes whistling

| hândel a răspuns:

Dacă era cu pauză spuneam una, aşa, nu ştiu. Jumate?! thinking 'joke'
Fac peste 30 de flotari, iar dacă este cineva sub mine, mă motivez şi fac mai multe. smug smug

| OnWeed a răspuns:

20, nu e prea mult dar macar le fac cum trebuie tongue

| coosmin24 a răspuns:

10-15 max.

| tarziu a răspuns:

25 si trei sferturi

| DexTer a răspuns:

40-45
Da tu?

| anku_4442 a răspuns:

5 ha ha halaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In pumni sau intr-un deget?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine e prost sa faca vreo 50-100?laughing Ma plateste cineva, la comoditatea mea ma plictisesc si la 20 laughing Fac zilnic cate 30 in 3 serii, cu pauza intre fiecare serie; dar cu bataie din palma.

| Powell explică:

laughing) eu fac 55 da ultimle 10 trisate ca e f greu, si vreau sa ajung la 100 sa va spun sincer happy