| Andrei_7632 a întrebat:

Cate flotari puteti face?big grin

Răspuns Câştigător
| VladRO a răspuns:

Eu fac 3, zic sincer, dar daca ar fi o fata sub mine as face mult mai multe big grin

34 răspunsuri:
| Ana a răspuns:

O jumate d flotare
laughing

| anaid a răspuns:

8... dar nu imi trebuiesc mai multewinking...pentru 10 la sport trebuie sa fac 8...corectewinking...si daca te referi la alea pe care le face Mircea Solcan.laughing din alea pot mai multerolling on the floorlaughing))

| daniDeeDee a răspuns:

Cand ma duceam la sala ajunsesem sa fac 50... acum d`abia ajung la 20 big grin

| c0rn3l1uss a răspuns:

You?

| ViVi a răspuns:

Eu sunt fata nu pot mai mult de 15 crying dar pot sa fac multe abdomene sunt profesionista fac in fiecare zi laughing

| Cryssy a răspuns:

Cred ca vreo 10...thinking .nu am mai incercat de vreo cateva saptamani.big grin

| night_crawler a răspuns:

Cred ca 100 daca ma fortez....asta in 18 ani de zilelaughing

| JoJo a răspuns:

2laughing si la a doua is pe joslaughingdon't tell anyone
Ramane intre noi, ok?laughing

| DonGiovanni a răspuns:

Eu fac 15 flotari dar pana in pamant la perfectie daca e din astea dacat sa dai din cur fac vreo 50 laughing

| Jonsdottir a răspuns:

In jur de 10 tongue e bine? sunt fata laughing mai am si 11 ani tongue

| alinutzacodruta a răspuns:

20-25 depinde...tongue

| snepy a răspuns:

641 cu o mana iar 1500 cu 2 maini, 80 cu saritura, iar 100 in pumni

| metonst54 a răspuns:

Cam 60

| ProAlecks a răspuns:

10 dar greu tare... ce? Nu te mai holba la mine! Am doar 10 ani!

| soseta ucigasa a răspuns:

34 in 30 de secunde, 65 maxim... dar a doua zi nici fulgi nu mai ridic laughing

| raresgicu a răspuns:

Eu fac 200 sunt la sala la karate si dupa fiecare bataie trebuie sa facem cate 100 m-am obisnnui cu ele

| Shhht ! - ( Nony ) a răspuns:

Cel mai mult am facut vreo 70

| al3xxxx_1544 a răspuns:

50 cam asa da a doua zi sunt mort laughing

| DeadAlready a răspuns:

corecte

| Andreimachoman a răspuns:

79 fara pauza, depinde cat de obosit sunt si cat chef am, in fine pot sa trec cam pana la 90 si ceva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreo 5. Dar dacă pui o femeie sub mine fac 50.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
20 de flotări, perfect fără arcuirea spatelui.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intr-o mina sau in ambele miini. Cu bataie din palme la fiecare ridicare, sau simplu? Cu cineva pe spatele tau, sau nu? Pe plan inclinat, sau drept? big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu pot sa fac niciuna, dar ma inveti tu, Bro.=)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vre-o doua.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Furni, dap laughing tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In limba sau fara sa ating solul?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In fiecare zi un complex de 150 de trei ori.Deci cite 150 la intervale de 15 min de trei ori.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. 50 laughing in jur de 12