| Din0totdeauna a întrebat:

Cate perechi de pantofi aveti(sincer)? Cat dati pe o pereche(aproximativ)? Cate perechi de papuci aveti pe sezon?

8 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Am dar nu multi, cateva perechi, a fost cand am dat si 300 lei pe o pereche[exceptie], pe sezon am cate doua perechi]

| MasterOfDisaster a răspuns:

Sincer?
Iti voi spune toti papucii pe care ii am eu:
-O pereche de sandalute, cu talpa subtire.
-2 perechi de tenisi
-o pereche de adidasi dragutei
-2 perechi de cizme
-o pereche de tocuri misto misto, dar pe care nu le-am purtat deloc.

Sunt genul de fata care poarta mai mult tenesi, jeansi stramti si un tricou big grin.

O zi buna!

| Dheutsik a răspuns:

Sincer am 5 perechi de incaltaminte pentru sezonul acesta(1 pereche de cizme, 1 de bocanci, 1 de adidasi si 2 de tenici) si dau intre 50-110 lei pe ei. Funda?

| Din0totdeauna explică (pentru Dheutsik):

Tenici? ce-s aia?

| positivity a răspuns:

Nu am foarte multe perechi, însă nici nu-mi doresc să am mai multe.
Momentan am așa: 3 perechi de bascheți de culori diferite, 2 perechi de sandale simple şi confortabile, 3 perechi de ghete, 4 perechi de balerini negru + una albă şi atât cred.
Prețul depinde de firmă, şi de unde le cumpăr. Dar de obicei, prețul unei perechi de papuci variază între 50 lei şi 150 lei.

Răspuns utilizator avertizat
| mariukka a răspuns:

Nu chiar multe :2 perechi de tenisi, 2 de ghete, 1 de balerini, cizme 2 perechi
nici o pereche de pantofi nu imi place sa port pantofi n-am purtat niciodata(pentru si sami stric picoarele mai la batrinete voi purta)

| Dheutsik a răspuns (pentru Din0totdeauna):

Scz..grabarolling on the floor vroiam sa scriu tenisi*