| Tlbi a întrebat:

Ce ai facut prima data dupa ce ai terminat liceul?

Răspuns Câştigător
| NIGhTmArE187 a răspuns:

Inca n-am terminat liceul,sincer sati zic de abia acum il incep dar iti spun ce voi face sigur dupa ce dau bac-ul:adun toate cartile/caietele/dosarele si tot ce tine de scoala, le duc in spatele blocului, le imbib in benzina si le dau foc!

4 răspunsuri:
| Amaya a răspuns:

Dupa festivitatea de absolvire, am fost cu totii in club, ca o ultima distractie inainte de Bac. Asta ar fi primul lucru pe care l-am facut.

| Tlbi explică:

Ght: asa ziceam si eu inainte, dar trece asa repede timpul. o sa vezihappy

| Geo17 a răspuns:

Am **** bine.si asta trebuie sa faci si uh...

| Andreea_2565 a răspuns:

Eu sunt in ultimul an de liceu, dar cu siguranta dupa bac si admitere direct in masina si tzop la mare;;)
http://kissid.ro/deia.php