| Andrei777 a întrebat:

Baietii cum a fost prima data...s-a terminat repede?

Răspuns Câştigător
| BANN3R a răspuns:

Depinde de la baiat la baiat si depinde de fata. Daca si pentru fata e prima oara, ai sanse mari sa termini foarte rapid. Daca nu e prima oara pentru ea dar nu are experienta. poate sa dureze mai mult. Daca fata are si experienta atunci s-ar putea sa se termine inainte sa inceapa

11 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Nu s-o terminat repede, am avut grija sa ma relaxez si sa nu ma pierd si am dus excelent 3 numere.

| Aneurysm a răspuns:

...hă? Ce să se termine? Telenovela?

| BLeur a răspuns:

Salut.

Întrebare mai proastă nici că se putea să pui laughing.

Dacă s-a terminat repede? Depinde de tine cât de repede o faci big grin. Înţelegi tu? big grin.

| zxzx a răspuns (pentru BLeur):

Unde era desteptul. rolling on the floor

| BLeur a răspuns (pentru zxzx):

batting eyelashes. rolling on the floor

| Cromwell a răspuns:

Aaa nu wa am facut laba 2 ore oh go on

| FckYeah a răspuns:

La mine a durat aprox 15 minute. Depinde si cat de excitat esti :-)

| Asp1r1Na a răspuns:

Foarte,repede,winking da-mi funda rolling on the floor

| Src_Sercinush_1995 a răspuns:

Amice prima data e grav ca nici nu bagi si-ti dai drumu.....asha ca mai bine da-i anal ca sa te dezvirginezi si la urmatoru act gandeste-te ca te masturberzi: nu este cine stie ce dar de tine

| 22ierdnA a răspuns:

Irelevant.