| DaniliucC a întrebat:

Ce ai prefera sa fii: un geniu stresat sau un prost fericit?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt deja un prost stresat.

| Mirunaaa2 a răspuns:

Prost fericit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A doua variantă, desigur...

| GraniniCuPiersica a răspuns:

Sunt egoist pana la capătă -_- Nu renunț in veci -_- Nu renunț Renunț la orice la Absolut orice Da Nu renunț la ia pentru Absolut nimic in lume Nu renunț la ochișori pentru nimic in lumea asta poa sa aiba 1000000000000000000000000 copii nu-mi pasa sunt egoist pana la capătă -_- tot restul vieți mele sunt egoist nu exista și nici nu va exista un egoist mai mare ca mine -_- Nu renunț in veci in veci -_-

Ma bagă la somn noapte buna aveți grija de voi mâine work time

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prost fericit, ce nu stiu nu ma afecteaza rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un geniu fericit. Why not? big grin