| lolvere a întrebat:

Ce-ai prefera sa fii un geniu stresat sau un prost fericit

8 răspunsuri:
| DeeaUcideVisse a răspuns:

Nici una nici alta... ma prefer pe mine laughing

| Jodelle a răspuns:

Geniu stresat.

| Vali96 a răspuns:

Un geniu fericit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prost fericit, deoarece pot evolua şi să devin genială şi fericită. Nu zic că aşa o să se şi întâmple, doar pot spera şi munci.
Un geniu stresat trebuie să aibă grija de a deveni şi mai bun, dar are şi stres.

| ﭿTroubledSoul a răspuns:

Mai bine un prost fericit, pentru ca lumea nu are asteptari de la tine.

| Diia94 a răspuns:

Sincer....prost fericitlaughingin momentul de fata ...numai suport stresul( nu zic ca sunt geniulaughing )asa deci a 2 varianta

| Lia09 a răspuns:

Geniul va fi intotdeauna singur si izolat traind in lumea lui, asadar prefer sa fiu o proasta, dar macar sunt fericita!

| studenta a răspuns:

Eu personal vreau sa fiu, cred ca, chiar sunt inteligenta si fericita. Si sunt multumita laughing