| Kanpeki a întrebat:

Ce are TPU? Incerc de vreo 10 minute sa pun o intrebare (scrisa corect) si cica imi gaseste greseli de scriere. Chiar daca dau sa imi posteze intrebarea "corectata" automat, imi apare acelasi lucru. Altii pun intrebari scrise incorect fara nici o problema. Site stupid.

Răspuns Câştigător
| AFR81 a răspuns:

E o prostie care tot apare pe aici. Chiar daca scrii cum trebuie, te corecteaza ei aiurea. Sper sa se rezolve cat de curand.

7 răspunsuri:
| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Toti patim asta. Eu scriu corect si imi strica corectarea textul de nu se mai intelege nimic.

| Violleta2022 a răspuns:

Gata, s-a terminat cu intrebarile scrise incorect, cu prescurtari, abrevieri si alte porcarii!

TPU a instalat un autocorector si pentru analfabetii care pun intrebarile, nu numai pentru cei care raspund happy asa cum era inainte! Felicitari TPU!

| Kanpeki explică (pentru Violleta2022):

Umm Macar ai citit ce am scris eu?

| Violleta2022 a răspuns:

Daca TPU te anunta ca iti gaseste greseli de scriere, chiar inseamna ca faci greseli de scriere si trebuie sa te straduiesti sa scrii corect!

Vezi, daca te-ai straduit? Chiar ai reusit sa postezi! happy (ma refer exact la acest topic).

| Kanpeki explică (pentru Violleta2022):

Vorbesti prostii.
Mai bine nu raspunde daca n-ai habar.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Kanpeki):

Dar tu ai citit ce am scris eu?

Macar pricepi de ce nu te lasa TPU sa scrii porcarii, sau sa faci greseli?
Mai lasa din ingamfare si invata limba romana, ca te ajuta in viata sa deschizi gura, sa scrii corect si sa fii apreciata in final.

| Kanpeki explică (pentru Violleta2022):

Eu intotdeauna scriu corect pe TPU. Sistemul de auto-corectare are probleme. Unii scriu gresit si nu sunt corectati, asta incercam sa spun dar se pare ca nu ai prea inteles...