| Ralux a întrebat:

Ce ati descoperit in prima zi de scoala? >:
Have a very nice day! big hug
XXXkisskisskiss!

10 răspunsuri:
| cyufulyky a răspuns:

Ca scoala e mai plictisitoare ca oricandlaughing)

| cyufulyky a răspuns:

Glumeam doar... pai cam nimic nou... e la fel ca si acum 3 lunibig grin...deci nimic deosebittongue

| monyk a răspuns:

Buna, cam nimic, doar ca am cativa profesori noi, 2 colegi s-au transferat din cls, si a venit o noua colega...hee hee

| BlueDreams a răspuns:

2 colege noi si cartea de chimierolling on the floor

| daii a răspuns:

La inceput imi era cam frica...eu am intrat in a9-a...si noh. dar de fapt a fost superbig grin.nu ma asteptamtongue

by daiiwinking

| Mwhahahaa a răspuns:

Buna...

Mi-a placut. Deabia astept mainelove struck O noua zi de scoalabig hug

Nou am descoperit doar 1 profa care a venit la noi in scoala sa predea romana...big grin
Aaaa, si nou am mai descoperit o colega. love struck
Si manualul de fizica...deoarece sunt acum a6-a si pana acum nu am facut aceasta materiesmug Deci pot spune ca e o noua aventura...Si cred ca m-am schimbat putin. In acest an am ambitia sa invat mai mult de cand oricand si sa fiu o eleva model(nu ca nu as filaughing)

see you soon wave

| Silvia a răspuns:

Am descoperit ca lumea e din ce in ce mai proasta.Sincer.Peste tot sunt idioti, oameni care pur si simplu traiesc umiliti de unii si umilesc pe altii.Penibil.

| kiwii a răspuns:

Am descoperit ca am cei mai retardati colegi si ca nu as vrea sa ii mai vad vreodata...sunt cam dura nu? tongue

| Letytzy@ a răspuns:

Buna... pai am descoperit k am3 colegi noi... uniforma va fi obligatorie din pacate... ca am cativa profesori noi. si k o sa fiu de dimineata... tu?kisskiss

| Ove a răspuns:

Pfff am descoperit ca am dormit si ca nu am fost la scoala.
Sti ce voi descoperi in a doua zi? Voi descoperi ca voi dormi la scoala pentru ca nu am dormit toata noaptea