| Ralux a întrebat:

OMG, maine vine scoalahappyce v-ati cumparat pentru scoala, cum v-ati pregatit?(rechizite, haine) v-ati uitat pe afisele de pe geamurile scolii voastre, aveti elevi noi?
cum va >simtzitzi?:

Have a very nice day! big hug
XXXkisskisskiss

11 răspunsuri:
cami
| cami a răspuns:

Astazi am terminat si eu cumparaturile, de haine.
Rechizite, nu.
Habar n-am.
Minunat happy

| arysa a răspuns:

Mi-am luat haine si rechizite dar mai am de aranjat parul de care si-a batut joc o "stilista" cu vreo 12 clase si experienta 0 straight face Nu stiu daca am colegi maine, o sa aflu maine.

| arysa a răspuns:

Colegi noi* scuze

| mariutza a răspuns:

Haine...thinking nu ca am uniforma...rechizite maine...ma simt ff bine :X...astept ziua de maine cu nerabdare :X

| www a răspuns:

Haine am luatlaughing, nu se putea fara haine, rechizite nu am, o sa caut prin casa sigur am niste caiete de anul trecut si daca nu am asta e imi cumpar peste cateva zile.
La scoala nu m-am dus inca, poate ma duc azi daca am chef sa vad la ce ora intru, daca nu, intreb pe cineva.

| stillhartu a răspuns:

De ce sa imi iau ceva? Nu trebuie neaparat. asta facea mama cu mine cand eram in generala. Daca o sa am nevoie de ceva, o sa imi iau pe parcurs. Si aici ma refer la haine. Iar despre rechizite...oh go on ce-o fi o fi. Imi iau o mapa, niste foi si dosare in care sa imi pun cursurile. Dar asta mai incolo. Sa inceapa macar cursurile.

| I'm just me a răspuns:

Nu are nimic, mi-am lua doar hainelaughing si ma simt foarte bine. Abia astept sa inceap scoala.

| cyufulyky a răspuns:

Astept doar sa ionceapa scoala nimic mai multyawn

| Mihaic93 a răspuns:

Ma simt iar batran...ca incepe scoala!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti place ca vine sfarsitul lumii

| maria_9569 a răspuns:

Pentru mine e tot una asa ca sa inceapa scoala!