| anonim_4396 a întrebat:

Ce cadou i-as putea cumpara de Craciun iubitului meu? Chiar nu am idei. thinking

6 răspunsuri:
| SpeciMen a răspuns:

Gel de dus

| Maryan_Voicu_1993 a răspuns:

Un trening, un telefon

| BoMbOnIkRoOzSiDuLcE a răspuns:

Cadoul ideal chiar nu il stiu dar te sfatuiesc sa nu ii iei produse de baie gen [ gel de dus, sapun si alte chestii ] e jenant pentru acea persoana si parca ii trimiti un mesaj "spala-te " sau "puti " happy

| Toader_Andreea_1996_pDkq a răspuns:

Un parfum

| Anonymous95 a răspuns:

Un flanel care i se potriveste sau un parfum... eu unul sincer sunt baiat dar parca gasesc mai repede cadouri pentru fete decat pentru mine laughing

| DarkRosse15 a răspuns:

Ii poti face o bratara sau cumpara una, ce spui de bratari identice smug ar fi dragutwinking.
Sau iai un ceas, un pulover orice lucru crezi ca i s-ar potrivi atata timp cat asa iti spune inima totul va fi ok.
Nu cadoul conteaza ci bucuria cu care il oferi si fercirea celui cel primeste!winking
Multa bafta!
Sarbatori fericite! >big grin