| kido0tza a întrebat:

Ce cadou as putea sa-i iau unui baiat de Craciun? Mai precis, iubitului big grin
Vreau niste idei happy

Răspuns Câştigător
| miauu a răspuns:

Eu ii iau un parfum de la avon(jet home)
sper sa-i placa.
ii poti pune intr-o rama o poza cu voi 2
un ursulet
o bratara de argint
un tricou
bafta

11 răspunsuri:
| carminaburana43 a răspuns:

Set de cosmetice masculine.Gama Nivea sau Malizia.

| MisterKat a răspuns:

Un mp3 happy sau o carte daca le are cu cititul. daca le are cu spartu' de seminte in fata blocului cu "gashka" atunci n-am nicio idee...
Succes la cumparaturi!
O seara buna!

| Ancutsa a răspuns:

Poti sa ii iei o jucarie mare, mare love struck. [ poate e ceva prostesc dar aceea jucarie o poate avea muult timp ca amintire de la tine decat un parfum sau restul happy.
sau poti sa-i iei un ceas sau o bratara mai grosuta de argintbatting eyelashes.
ia o prietena cu tine si mergi prin mall sau prin niste magazine frumoase. ii vei gasi ceva frumos, care sa-i placa. cu siguranta.
Succes :*!

| Altair22 a răspuns:

Ideea cu jucariile de plus este super dulce :X Dar si mai tare ar fi sa fie ceva cu motiv de Craciun : ren, mosu', om de zapada laughing

Ai putea sa-i iei un fular :X sau sunt cescutze din alea HUGE in forma de animale laughing super traznite.

Ideea e sa-i iei ceva ideal pentru o viitoare iarna geroasa tongue

La shopping cu tine! smug

| waXonwaXoff a răspuns:

Nu ar trebui el sa iti cumpere ceva?
Ca de, e BAIAT.

Sau vrei sa ii iei tu sa se simta prost ca a uitat sa-ti ia?

cati ani ai?

| waXonwaXoff a răspuns:

Intreb de curiozitate cati ani ai?
ideea e grozava oricumthumbs up!
bfta

| alexutzu00791 a răspuns:

Un cadou trasnit, o bricheta cu zodia lui...cati ani ai?

| D33d33wttzzaaaaaaa a răspuns:

Ai putea sa ii iei cave care sa ii aminteasca de u, de timpul petrecut cu u.

| unu a răspuns:

Ia-i ceva folositor. Daca il cunosti de ceva timp (macar cateva luni) poate ai vorbit mai mult cu el, si trebuie sa fi obsevat ca-i trebuie sau ca vrea el ceva (orice obiect, oricat de banal). Poti sa-i cumperi si cosmetice sau bijuterii, dar daca are nevoie de ele. Altfel e un cadou de umplutura. Parerea mea laughing

| kido0tza explică:

Pentru amibotea :
Bricheta? Nu prea, pentru. ca nu fumeaza happy... am 17 ani. De ce?

| kido0tza explică:

Mie mie se pare frumos sa daruiesti cadouri de Craciun happy Mai ales ca avem o relatie de 1 an si 8 luni blushing