| anonim_4396 a întrebat:

Ce-as putea sa cumpar cadou de Craciun, iubitului meu si parintilor lui? Ceva care sa se incadreze intr-un buget mai limitat, adica nu foarte scumpe. Va rog, niste idei! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| anamaria06 a răspuns:

La mama lui poti sa-i iei o esarfa sau produse cosmetice(ceva lotiuni, sampon, sapun. gasesti de la dave sau nivea seturi...), o cutie de bijuterii, la tatal lui o sticla de vin si la iubitul tau un ceas sau un parfum sau o bluza, o cana, un breloc

1 răspuns:
| superdorex a răspuns:

Poate daca intri aici ai putea macar sa iti faci o idee da?
http://www.originals.ro/....../index.php