| DIAPISY a întrebat:

Ce cadou v-ar placea sa primiti de ziua voastra? Dau funda :*

Răspuns Câştigător
| R1e2b3e4c5a6 a răspuns:

Un nou telefon ( Galaxy S II ) si toate volumele din "Jurnalul unei pustoaice". big grin

8 răspunsuri:
| Dariusuu a răspuns:

Sa fiu sanatos.

Ar fi cadoul perfect.

| afrodita3333 a răspuns:

Pai sunt nascuta in august si dau de permis vara asta asa ca, o sa-mi ia masina....asa au zis cel putin laughing

| Smillee a răspuns:

Salut, eu as vrea de ziua mea sa primesc un aparat foto happy

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
sa fiu sanatoasa si sa am pe cei dragi langa mine, in rest nu conteaza nimic...cadoul cel mai frumos este prezenta copiilor mei si a familiei!
O seara bunahappy

| whattt a răspuns:

Un laptop

| Zuzazozo a răspuns:

Un telefon performant,un lantisor,o bratara,un inel,o bluza, un ceas, un aparat foto, o geanta, un tablou.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
O doză maximă de sănătate!
Pa, pa.

| raluca0306 a răspuns:

Cel mai frumos cadou: ca cei din jur sa ma faca fericita, nu numai prin cadouri, prin liniste si intelegere!