| AnonimA a întrebat:

Baieti...ca cadou v-ar placea sa primiti de la iubita voastra?:*mersi

Răspuns Câştigător
| Denisu_9851 a răspuns:

Un lantisor cu initiala ei, ar fi superb, inca oftez dupa el :-

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu conteaza...problema e ca pana ma vad cu ea mai trec cativa ani si de moment nu pot sa primesc nimic d la ea. sad

| AnonimA explică:

Eu nu am pretenti orcelove struckdoar sa fie de el bithu meulove struck

| dnxbv a răspuns:

Cel mai frumos cadou pe care mi-o poate oferii iubita este inima si dragostea ei. n-am nevoie de mai mult.

| Webber a răspuns:

Cele mai inspirate cadouri sunt cele simbolice, dar durabile care sa iti aduca aminte de prilejul cu care le-ai primit si - de ce nu - de persoana care ti le-a oferit.

Poti incerca sa ii oferi o pernuta in foma de inima - va caracteriza acest cadou drept adorabil! :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O partida de sex happy love struck

| petcuuuuuu a răspuns:

Un parfum si o cina romantica in oras, pe care din bun simt, as dori sa o platesc tot eu