| selly_9145 a întrebat:

Ce credeti ca va face fetelor sa arati mai bine: fondul de ten+rimelul; fondul de ten+luciul de buze sau luciul de buze+rimelul?

Răspuns Câştigător
| Karinakari99 a răspuns:

Fondul de ten+luciul de buzewinking

7 răspunsuri:
| ionela_2042 a răspuns:

Fondul de ten cu rimelwinkinghappy

| ღBizarreCrazyღ a răspuns:

Cred ca fondul de ten mai mult incarca fata decat s-o infrumuseteze. oricum parerea mea este ca aratam mult mai bine daca suntem naturale.winking doar parere personala. kiss

| Angiutssa a răspuns:

Rimelul si atat.Cu fond de ten nu imi dau, nu are rost.Nu suport rujurile si luciurile de buze, deci ramane doar rimelul.

| Ssya a răspuns:

Eu personal prefer fond de ten + rimel...pare mult mai natural.

| Andrushka_6810 a răspuns:

Luciu de buze+rimel sigurrrr

| KIDUUXTREME a răspuns:

Pai nu stiu...happy
cred ca ar trebui sa fii mai naturala happy
darr...un rimel cu luciu de buze nu strika happy

| beautifulkiss a răspuns:

Buna eu nu ma fardez deoarece imi stric tenul, frumusetea naturala e cea mai importanta. Daca sti sa ai grija de tine, sa fi mereu curata poti fi mult mai frumoasa decat daca te dai cu 15 kg de fond de ten,rimel, gloss etc.Dar totusi putin luciu de buze nu strica, incolor pentru buze.Numai bine.