| GalacticOtter a întrebat:

Ce credeti? Scolile se vor redeschide in septembrie?

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Am o cunoștință care e prof și mi-a zis că se vorbește serios despre a se face tot online și anul ăsta. la câte cazuri noi pe zi avem mă îndoiesc că s-ar deschide școlile, serios acu. au închis când nu erau nici jumătate din ce e acu

5 răspunsuri:
| Michaeel a răspuns:

Da, am văzut un articol care spunea ca se vor redeschide școlile pe 1 septembrie. Chiar dacă acel articol e fals, elevii nu pot contina școală online, nu inveti nimic și e o pierdere de vreme.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt șanse mici ca școala să înceapă în regim normal din toamnă. Monica Anisie, despre "cel mai bun scenariu":
https://m.digi24.ro/......iu-1337318

Răspuns utilizator avertizat
| Anonima163333 a răspuns:

Nu stiu, numarul de cazuri tot creste, dar nici scoala on-line nu este cea mai buna solutie.
Am citit undeva ca s-ar putea sa deschida scolile in septembrie, dar sa fie doar 10-15 elevi intr-o clasa.As vrea sa merg din nou la scoala, mi-e dor pana si de TEME!winking

| Byb2001 a răspuns (pentru Michaeel):

Adevărat nu se învață mai nimic din școala online