| FantasyMindedGirl a întrebat:

Ce este mai bine sa fac, sa dau 200 lei la dermatolog pentru un consult sau sa-i investesc in produse care știu eu ca sunt bune și ma ajuta? La dermatolog nu imi face același lucru, ma consulta apoi îmi recomanda niște produse?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pai daca stii deja produsele acelea sunt bune, de ce nu le-ai folosit pana acum, sa te faci bine?
In principiu, mergem la medic ca sa ne consulte si sa ne puna un diagnostic, dandu-ne si un tratament specific bolii pe care o avem. Tu de unde stii ce diagnostic ai?

| Catrice a răspuns:

Cu bilet de trimitere de la medicul de familie e gratis.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Catrice):

Și pana prinzi un loc gratuit îți trece și boala. Poate în cazul bolnavilor cronici sa aștepte câte 3 luni, chiar și 6 luni pentru un consult. Însă dacă este o problemă care nu poate fi amânată, ce faci în acest caz? Normal ca dai bani, doar nu aștepți 6 luni după ei.

| FantasyMindedGirl explică (pentru anonim_4396):

Exact. Și nu te ia nimeni in serios dacă nu dai bani rolling on the floor

| Catrice a răspuns (pentru anonim_4396):

Lasă că nu trec coșurile peste noapte.
Aici dacă aștepți 2 luni poți zice ca e mult thinking

| Furnicuta000 a răspuns:

Depinde de ce problema ai, depinde de ce produse si depinde de unde iti iei informatia.