| Elizuuuu a întrebat:

Ce fac daca m-am pensat prost? sad
Adica chiar acum mi-a venit ideea sa ma mai pensez, pentru ca ultima oara cand am mers la salon nu mi-a placut cum m-au pensat, iar acum m-am pensat eu ca curu` laughing Una dreapta una mai rotunjita rolling on the floor si nu stiu ce sa le fac thinking Ma ajutati? big grin

Răspuns Câştigător
| dedebt a răspuns:

Din contra..nu le mai fa nimic, asteapta sa-ti creasca :d
Si mie mi s-a intamplat de cateva ori, de ziceam ca nu mai ies din casa.
Dupa ce iti vor creste te poti duce la un salon mai bun, aratandu-i forma pe care o vrei sau rugand-o sa-ti dea un sfat. ceea ce te-ar avantaja.

6 răspunsuri:
| BiancaStoran a răspuns:

Le lasi sa creasca la loclaughing

| Imyourlittledrug a răspuns:

Păăăii.thinking
Ori le laşi să crească, ori le pui ceva soluţii care ajută la creşterea lor, ori ţi le mai micşorezi în încercarea de-a le face la fel.laughing

| Kimmy22 a răspuns:

Hey! N-ai ce sa le faci laughing...dar le poti lasa sa creasca, iar apoi iti dai o forma care sa iti placa! Succes! happy

| FreakyChucky a răspuns:

Pana iti cresc poti sa te dai cu creion ca sa nu se vada diferenta atat de tare

| Georgy98 a răspuns:

Incerca sa o rotunjesti si pe cealalta si un mic sfat :nu te mai baga in treburi din astea daca nu sti, du-te la o ruda sau prietena care te poate ajuta! Prima data cand m-am pensat am fost la verisoara mea, decat mi-a dat 1 forma si dupa m-am luat dupa ea si nu mai imi retusej nimic! Succes in perfectionarea spancenelorhappy!

| BeStMaN a răspuns:

Dati foc big grin